Pogledaj jedan post
Old 14.01.2013., 12:58   #297
Pozdrav svima na ovom fantasticnom forumu. Imam problem i ziv nisam. Vec duzi period imam nekakvu nelagodu u donjem desnom kvadrantu stomaka, vise ka sredini. Dakle nije bol kao bol ali, eto, da kazem osecam taj deo tela. Mislio sam da je slepo crevo ali verovatno nije. A onda sam poceo da googlam i sada vec vise ziv nisam, s obzirom da jesam hipohondrican pomalo. Dakle protekli dani su mi katastrofa, neraspolozen sam, posle svega sto sam procitao. Naime, taj osecaj ignorisao sam dugo, a onda u maju 2012 otisao na uz abdomena. Sve u skladu sa mojom gojaznoscu posto imam 114kg na 185cm visine. Imam malo masnu jetru i kristale u bubrezima. Na opasku da tu dole imam taj neki feeling, internistq rece da je sve ok, da se ne opipavam previse. Elem imam utisak od pre par dana da imam krv u stolici ali nisam siguran jer to nisam nikada video. Dakle krvi nema na stolici niti je pomesana sa njom niti je voda crvena. Nego kao da se crveni ISPOD izmeta, da tako kazem. Napominjem da se desavalo malo krvi na papiru ponekad i svrab anusa. Eto, ne znam sta da mislim ali mi je raspolozenje nula. Posle citanja simptoma po netu, ja odjednom imam samo jednu stolicu dnevno, a ranije bese vise i kao da mi je apetit posustao, mogu da ne jedem ceo dan. Da napomenem da sada glavu sa sve baterijskom lampom ne vadim iz solje, samo zagledam. Ovi crveno ispod izmeta nije svakodnevno, a stolica je da kazem svetlija, nije braon uopste. Izvinjavam se na opsirnosti i ne ocekujem izlecenje ovde naravno vec da cujem misljenje pre odlaska kod lekara opste prakse. Imam 31. godinu.
dural is offline  
Odgovori s citatom