Pogledaj jedan post
Old 19.06.2007., 19:36   #17
Ja sam u Mađarskoj bila prije dva tjedna i u nekim trgovinama su već počela sniženja. Koliko znam, prava počinju početkom 7. mj.
Joooj, Budimpešta je divna i za razgledavanje i za shopping! Mi smo bile u 4. mj. tjedan dana i svaki dan smo si organizirale tako da prijepodne idemo u razgledavanje znamenitosti a poslijepodne u neki shopping centar. Bilo nam je odlično!
Imaš nešto trgovina u Vaci ulici ali ona meni nije ništa u usporedbi sa njihovim shopping centrima. No, ako nemaš vremena onda je dobra!
WestEnd City Center - nalazi se u centru i do njega je lako doći i pješke te kažu da je najveći. Stvarno ima trgovina da boli glava, ali jedina je mana što u njemu bude katastrofa puno ljudi pa razgledavanje i nije baš najugodnije.
Mammut - do njega je isto lako doći jer se nalazi na Moskva ter do kojeg vozi podzemna. Ovaj centar je odlično uređen i isto ima puno dobrih trgovina.
Arkad - ovaj mi je jako drag jer često posjećujem njegovu manju verziju u Pečuhu. Do njega je isto lako doći podzemnom, stanica Örs vezér tere. Ovdje ima H&M, C&A, Esprit, Mexx...
Campona (http://www.campona.hu/ )ovaj mi se najviše svidio jedino mu je mana što se nalazi izvan grada. No, ako imaš vremena nije ni do njega problem doći. Sa trga Moricz Zsigmond vozi gradski bus broj 3, stanica je Nagytétény (zadnja stanica). Vožnja traje negdje 20min, ali uopće nije problem. Centar je odličan i po tome što ima i Tropicarium (najviše nam se svidio bazen sa morskim psima ) te showroom sa Suzuki autima. Od trgovina s odjećom ima H&m, AbOriginal, C&A, Jeans Club, Orsay...
Trgovine inače rade do 18h, a u shopping centrima do 21h.
Annabel Lee is offline  
Odgovori s citatom