Pogledaj jedan post
Old 27.02.2010., 09:35   #86
ovako. ako ti veza stalno puca, prijavljuj kvar što češće i zapisuj si datume i vrijeme kada si prijavljivao kvarove.
oni će ti ponudit neka rješenja koja (barem meni) neće napravit ništa. reći će ti da restartaš router(kao da smo debili pa ne znamo šta radimo), reći će ti da provjeriš brzinu na njihovim stranicama, ako imaš sreće ponudit će ti da ti dođe serviser(meni nisu), reći će ti da ti je router (ako je stariji od dvije godine ) sigurno problem i da, dat će ti novi.
ali meni sve to nije pomoglo jer mi je veza pucala, a kad bi ju imala brzina bi mi bila nešto ispod brzine carneta

ja sam stalno zvala, slala prigovore i na kraju napisala zahtjev za raskid ugovora u kojem sam navela neke datume kada sam zvala ,točan broj prijavaka kvara i najvažnije stavku da T-com mi nije ispostavio uslugu koju se obavezao ugovorom ispostaviti

ne samo da sam dobila raskid ugovora bez penala, već sam i dobila 468 kn povrata novca za period kada sam bila bez interneta(za sve prijavke kvara).
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom