Pogledaj jedan post
Old 15.12.2006., 18:57   #19
Quote:
patriot kaže:
vi i vase zamaranje pravnim posljedicama..da mi netko takne psa,tom nekom bi sa gustom skakao po glavi i jos bi kad ja odradim posao pustio psa nek se i on malo izzivi..i tako me zaboli tko bi me tuzio i za sta..
Oteo si mi riječ iz usta!

Moje iskustvo. Šetam ja navečer sa svojim buldogom Petrovom ulicom. S druge strane ulice jedna bakica šeta svoju pudlicu. Naiđe neki tip i iz čista mira opali pudlicu nogom da je odletjela par metara i ostala ležati cvileći. Bakica počne plakati, a tip se smije. Uredno sam Williama vezao za drvo, prišao tipu i ubio boga u njemu. Radila je i cipela. Tip ode krvava nosa, a ja priđem bakici i pudlici da vidim što je s psom. Tješim ja bakicu, opipavam pudlicu, pa telefoniram ženi da dođe po nas autom da vozimo pudlicu u Heinzelovu dežurnom veterinaru, kad evo ti tipa nazad s dva policajca i već izdaleka viče: "To je siledžija koji me napao! Uhapsite ga!" Priđu organi, legitimiraju me, ja im ispričam što je bilo, bakica ispriča što je bilo, pogledaju oni jadnu pudlicu, pa zgrabe tipa, namignu mi i kažu "Vodi to štene veterinaru, a mi ćemo ovog još malo 'pomilovati'".
LakatBradePedaljMuza is offline  
Odgovori s citatom