Pogledaj jedan post
Old 21.11.2007., 17:43   #10
Vjerujem da ideali trebaju postojati i da od njih ne treba odustati zbog loših iskustava.
To što je nešto na balkanu uobičajeno i općeprihvaćeno ne znači da je ispravno i da treba pravdati.
Ako je netko završio školu u kojoj je naučio voditi poslovanje, raditi obračune i sl. onda ima PRAVO to i raditi. I ja sam uvjeren da postoje i u hrvatskoj firme koje poštuju tajnicu kao osobu, odnose se prema njoj profesionalno te cijene njena znanja i vještine.
Uostalom 2500kn je sramotna plaća za bilo kojeg čovjeka koji nešto radi u Hrvatskoj jer ne pokriva osnovne životne potrebe.



Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Joj daj molim te Ja sam tajnica, za ime isusovo, ako od mene šef traži da mu čistim wc, ja to bespogovorno i napravim. To mi je faking posao. Moj posao se sastoji od toga da mu udovoljavam, zaboga miloga, to tajnica i radi! Neš to radit? Odlično, ne moraš, radi nešto drugo.




Vidi pod točkom 1.




Onda se traži ispis računa na osnovu kojeg se skida "navodni" trošak. Ali, obzirom da se to nije spomenulo, pretpostavka u mojoj glavi jest da je toj osobi to bilo šokantno, ali da trošak jest učinjen. Možda sam u krivu, govorim ono što sam vidjela više puta, a sročeno je tako da me asocira na takve ljude.
WishFish is offline  
Odgovori s citatom