Pogledaj jedan post
Old 19.09.2008., 16:54   #20
Moje iskustvo s njim je vise negativno. Da doticni ima ajmo reci neki "dar" to bar po mojem misljenju stoji, no iz mog iskustva zna ga itekako i zloupotrebljavati. U ono vrijeme kad sam ja isla kod njega i kad sam jos bila poprilicno naivna nesto je petljao po dubljim aspektima mistike tj. magije pa mi je isao raditi "zastitu" za koju se kasnije ispostavilo da je posve suprotno od toga pa sam to sve spaljivala. A sto se tice njegovog dodirivanja intimnih mjesta to je i meni bio alarm. Kao on dolje meni namjesta cakre. Da je ne znam koliko cakri dolje i o cemu god da se radi, mislim da bi ipak trebao prvo pitati je li ja to uopce zelim i jesam li ja s tim ok. Tako da sam nakon tog puta zadnji put bila tamo. Zalosno je da si jedan tako u redu travar na taj nacin unistava reputaciju.

U svakom slucaju kao sto rekoh po mom misljenju izvrstan je travar i ima "dar", ali ga zna i zloupotrijebiti...poglavito kad se radi o mladim osobama zenskog spola. (surprise surprise )

Eto to je uglavnom moje iskustvo. A znam i hrpu drugih koji su njim odusevljeni. Pa je onda na svakom da procijeni za sebe da li mu gosp. Grd odgovara ili ne.
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom