Pogledaj jedan post
Old 30.03.2013., 10:55   #12
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Podijeli s nama svoja iskustva. Neki piju te anksiolitike kao vodu
Pa kad sam bio hospitaliziran bio mi je potreban jer sam bio u konstantnom neprekidnom strahu. Pio sam dva dnevno od 2,5mg. Kad mi je postalo bolje doktorica me počela skidati s toga jer i ona sama kaže da nam anskiolitici nikako ne smiju postati najbolji prijatelj jer vro lako mogu postati najgori gospodar

Skidala je postepeno, strahovi su mi se vraćali, a kad mi ga je sa pola jednog skinula na nulu bio sam na rubu ludila od strahova. Dva dana čistog pakla. Tek kad je prošlo tjedan dana od kako nisam nijednog pio mi je postalo bolje
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom