Pogledaj jedan post
Old 03.05.2012., 10:54   #4
Mi bili u utorak. Za predjelo sam jela paštetu od guščjih i pilećih jetrica, bila je hladna, pa nisam baš ubrala okus, ali sam restove uzela doma i kad se utoplila mi je bila jako fina. Momak jeo mozzarelu s pestom, bosiljkom i malo rajčice. Super fino. Za glavno jelo sam jela pileći zabatka punjen šparogama i koromačen te šparogama i koromačem na žaru. I ovo je bilo super fino. Nisam do sada još jela koromač i baš mi je sjeo. Piletina hrskava i fina. Mlljac. Momak je jeo hobotnicu na žaru s koromačem i nekom salticom. Jako fino. Bojala sam se da će ostat gladan, ali nije. E sad cijene. Cijene na jednom od linkova gore, baš i nisu takve u stavrnosti. Mozzarela 50 kn, jetrica 35 kn, 70 kn piletina i hobotnica - ne zna se jer dečko nije uzeo račun. Uz po dec vina račun je iznosio 260 kn. Mi bili jako zadovoljni sve u svemu. Mislim da ćemo tamo nastavit ići, ali nećemo jest predjela nego samo glavno jelo - jelo dana. Jer ovako na sitno, može se dosta para skurit. Konobarica ugodna, Ana se derala na mladog kuhara jer joj je uzeo dasku na kojoj je ona htjela rezat mozzarelu - simpatično. Prostor je sladak, fali mu terasa, wc je divan
S obzirom da je bio prvi maj nisam ni očekivala puno ljudi, mi bili sami, ali zato Karijola dupkom puna.
Eto.
smicko is offline  
Odgovori s citatom