Pogledaj jedan post
Old 22.10.2015., 22:32   #88
Quote:
lehaha kaže: Pogledaj post
i baš sam pričala s njom o tim zadaćama i da mi pojasni udžbenike, jer jebemu treba mi udžbenik da naučim kako učiti iz ovog njohovog.... uopće u pol zadataka ne kužiš kaj treba raditi, valjda oni prođu neki seminar kak predavati iz toga, ja ne znam..
Ovo boldano mene muči ali s EJ. Osim par pjesmica na početku ( a i neke od njih su mi dubiozne kaj bi iz njih trebali naučiti), ja ništa ne kužim iz udžbenika. Ima tu i tamo koja riječ, ima čak i neki priručnik za roditelje,ali nikakve posebne upute, zapravo je tu dijalog koji se radi u knjizi. Meni je jasno da oni trebaju naučiti neke riječi, izraze i tako to,ali iz udžbenika se ne vidi kako! Što, uče dijalog napame? Ok, pjesmice,ali neki dijalozi su bezvezni da se uče napamet.

Pojma nemam kaj bi ja s njom trebala doma (iako ona zna reći kaj im je teacher rekla da naprave) i onda nam se učenje svodi na slušanje CD-a i pjevanje pjesmica.Srećom ima neko predznanje i dosta velik fond riječi pa ćemo laganini,ali da ne zna ništa pojma nemam kak bi nešto i naučila.
Udžbenik je Dip in 1 ( i da, našla sam planove za njega pa sam kužila kaj bi trebali usvojiti,ali nisu svi u mogućnosti to napraviti, baz veze mi je da sam morala to tražiti da znam kaj se očekuje od prvaša).
nightfall is offline  
Odgovori s citatom