Pogledaj jedan post
Old 23.02.2012., 18:06   #2
Quote:
becks21 kaže: Pogledaj post
Ovako:
-kupio sam Apriliu 50 sportcity 2T (novu)
-planiram ga sutra ici regat i neznam šta šta treba jer nikad nisam rego skuter(dali bi imo nekih problema da me policija zaustavi)
-najveci problem je to što mi je adresa Sl.brod na osobnoj a ja sam u ZG,a htjeo bi ga tu regat...tj ne znam dali se može
-i da...koliko bi me to moglo koštat(odprilike)
Ne možeš ga registrirati u Zagrebu ali možeš napraviti tehnički pregled pa papire i svoju osobnu poslati u Sl.Brod da ti netko tamo od tvojih obavi registraciju tj.dovrši postupak u nekoj od STP i na policiji.

Treba ti račun, izjava o sukladnosti i osobna iskaznica za TP. Problema možeš imati s policijom ako nemaš probnu pločicu ali tu ti ja ne mogu pomoći, pa ih nastoj izbjeći do prve STP. Plati si barem osiguranje negdje prije, pazi da ti naprave policu po reg.području SB i po tvojoj osobnoj. Kad na TP obaviš i dobiješ registracijske listove, sve to šalji skupa sa policom u SB.

TP ti dođe 114 kuna, polica ne znam, možda negdje oko 200 kn puna cijena, a u SB na tehničkom novi dokumenti,tablica, naknada za okoliš cca 400 kn plus 35 kn biljega za MUP.
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom