Pogledaj jedan post
Old 05.02.2003., 11:54   #469
OK, eto i mene, prekidam bojkot, (kako i zašto objasnih na temi o Velmi na chat laboratoriji, poglavito na svom zadnjem odgovoru, za kojeg se ujedno nadam da je i posljednji na toj temi), i drago mi je da je ova tema zaživila i prije mog povratke jer, iskreno, nije mi se više, uz nekoliko iznimki-svaka vam čast, biti jedini koji ovdje nekaj piše, barem neš duže i opširnije. No prije svega želio bih postaviti odje neka pravila, na što mislim da imam pravo. Prvo stvari koje su ovdje nepoželjne.

1. Politici ovdje nije mjesti, ne želim tu vidjeti niti čuti išta što ima veze sa time.
2. Uvredljivi i bezobrazni postovi se imaju obrisati, a ako dotična osoba ponovo napiše nešta u tom stilu ima mu/joj se zauvijek zabraniti dolazak na ovu temu. Aganor je već odavno premašio svoju kvotu bezobraštine, ali dat ću i njemu još jednu šansu, no ako ovdje napiše još i jedan post u kojem nekoga vrijeđa ili napada ima mu se trajno onemogućiti postanje na ovoj temi.

To su nepoželjne stvari, a poželjne i dobrodošle su:

1. Sve moguče šale i pošalice svih vrsta
2. Zanimljivi linkovi koji mogu ali i nemoraju imati neke veze sa povijesti, glavno da smatrate da bi ih trebali zbog ovog ili onog razloga vidjeti i ostali kao npr. a j. ga, naletio sam na odličnu stranicu o fotografiji i sa mnogo fakat prejebenih slika, ali negdje ne hardu mi se zametnula, al kad ju nađem, odmah dajem link

To je sve. Imao sam još jednu ideju, al to bi ovu temu fakat pretvorilo u svaštaru, pa ću probati, kad budem imao vremena, otvoriti posebnu temu-no o tom po tom.
Ova tema je mjesecima bila mjesto dobre zabave, šale, i zanimljivih rasprava iz kojih se dalo svašta naučiti, u zadnje vrijeme je se i ovo uspjelo zaprljati i iskvariti, ove gore navedene mjere su u cilju vraćanja te dobre i ugodne atmosfere koja je ovdje nekad vladala. ŽIVJELA REVOLUCIJA, ALL POWER TO THE PEOPLE.

I zadnje al ne najmanje bitno je pozvi Amerikancu. Amer, buraz, vrati se. Ova tema bez tebe nikad više nebude kaj je nekad bila.
Uvijek si dobrodošao.
Isto vrijedi i za SPQR-a, koji nas je doduše napustio i prije nego su počeli ovi lomovi i svađe na znanosti, ali vraaaaaatiiiiii, seeeee.
Kakva je to tema o povijesti di nema Imperatora?

Tolko od mene za sad, vještice stižu naknadno.
Legion is offline