Pogledaj jedan post
Old 01.07.2012., 19:23   #10
Quote:
Rade Kumitkata kaže: Pogledaj post
Samovoljne konstrukcije.
Ako ćemo tako evo primjer. U Povijest patrističke filozofije imaš informaciju da je Ćiril Aleksandrijski potkupljivao druge biskupe, ali da to za ta vremena nije bilo čudno, nego se to tako radilo. Kako komentiraš to što se ovdje u ovoj zakletvi govori praktički loše o ljudima koji su bili kršćani, a "zajedničko "[Bmišljenje[/B]"" oko najvažnijih stvari (formula da je Marija majka Božja) je formulirano korupcijom?

Uz to sam nisam došao do konstrukcija, a spisak korištene literature ti na forumu ne namjeravam pisati za svaki upis... Ne financira me nijedna crkva da bi ja tako brzo mogao izbacivati knjige. Ali tvoja je reakcija tipična za nekog koga brani ljudima iskustvo drugih religija. Praktički i istočna i zapadna crkva danas je više na strani Aristotela, Platona i Pitagore... Smiješno je što se poziva na "racionalno" iskustvo, razum, matematiku , a sama vjera kad god se dođe do problema se naziva otajstvo/misterij... Usput, kako tog misterija nema za jogu - je li i ona nepreproručena na istoku kao i kod katolika?
pavaogc is offline  
Odgovori s citatom