Pogledaj jedan post
Old 29.08.2016., 16:14   #19
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
aha, prevedeno u stvarnost,

kad školom pocnu harati uši, što je zadnjih godina nažalost cesto, pogotovo kod prvašića...
onda bi roditelj koji kod svojeg djeteta prvi uoci iste trebao napisati u informativku koju ce klinac odnijeti u školu kad mu se ta gamad potamani i tražiti hitne informacije
a, do tada, cijeli razred, škola, svi ušljivi, vrlo vjerojatno i uciteljice kod onih nižih razreda.

što bi roditelj odmah nazvao uciteljicu koja ce isti tren obavijestiti sve ucitelje/profesore a, oni roditelje i, vec sutra,u školi nema opasnosti od buba u glavi

meni osobno je jako zanimljivo kako samo forumske uciteljice imaju toliko posla pod odmorom da se nemru javiti na mobitel a, one prave u školama isto od roditelja zahtjevaju (bar one koje sam ja do sad imala priliku susresti) a, klinac mi ide u najobicniju kvartovsku osnovnu školu.

inace, zar nemate obavezu u slucaju izostanka dužeg od tri dana zvati roditelje i provjeriti zašto dijete ne dolazi u školu?
i, zar nije onda puno bolje i lakše da vas roditelj na vrijeme obavijesti ?
ako zoves skolu s informacijom da dijete ima usi ili nesto tog tipa, to mozes reci bilo kome tko ti se javi na telefon i budi sigurna da ce se informacija prenijeti brzinom svjetlosti.
ne mora ti se javiti doticna uciteljica glavom i bradom.
nismo gluhonijemi. mi inace obicavamo komunicirati medjusobno po zbornicama.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom