Pogledaj jedan post
Old 23.05.2012., 12:21   #71
Quote:
StudentOfLife kaže: Pogledaj post
Izazvao sam ga da pokusa napisati suru slicnu kuranskoj,jel to znaci da moze na toj temi vrijedjati islamske svetinje time sto je na moj citat da je jedan nevjernik rekao "proklet neka si Muhammede", nepoznati kaze da mu je dobro rekao,to nije vrijedjanje??itekako jeste,pored toga je rekao 7 puta da je Allah glup,jel to uvreda?Prekseno je nekoliko pravila,uvreda,izazivanje prepirke,provokacija

A sto se tice uvreda na moj racun tesko ih je pronaci sve jer su vec zametnute,evo primjer

Elielilama mi kaze da sam glup

https://www.forum.hr/showthread.php?t=26098&page=99
Molim te lijepo, evo nisam ni ja sve mogla pratiti, nego tek sad na svoj uzas vidim i ovo sto si linkao, a koje je doslo jer si ni manje ni vise i sam priznajes rekao slijedece:

Quote:
Jučer, 12:17 #1974


Registracija: Feb 2012.
Lokacija: Tuzla
Postova: 392
Quote:
EliEliLama kaže:
Onda si ti glup ..

Pozvao si sve Muslimane da te poslušaju..

A povodom tvoje izjave o javnom linču dvojice forumaša poredio sam te kako sam poredio no ne bukvalno baš ali ti si tako prim
io..

StudentOfLife
Dao sam prijedlog jer neprestano vrijedjaju islamske svetinje,dal ce neko poslusati ili ne njegova stvar.A ovaj tvoj nastavak vrijedjanja mene bojim se da vise govori o tebi kao osobi nego o men
i
Dakle: Dao sam prijedlog jer neprestano vrijedjaju islamske svetinje,dal ce neko poslusati ili ne njegova stvar sa se javno lincuju dva dforumasa, pa ako se netko odazove eto

Saljem ovo adiminma i oni ce ti tu odgovoriti.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline