Pogledaj jedan post
Old 14.12.2016., 09:47   #88
nosorog, opet si ga nadrobila

ti zaista ne znas da psihologe ne zanimaju nadareni?
nikad me nijedan psiholog ni pedagog nije pitao koliko je nadarenih u nekom razredu. nikad me nitko nije trazio da popunim vase omiljene tablice o tim ucenicima ili da napravim poseban individualizirani plan. o njima se govori samo na inicijativu profesora, psiholog se nasmije, kimne glavom i trazi me papirologiju u tisucu primjeraka za onog s teskocama.
ako si suradjivala s brojnim skolama po hrvatskoj, jako dobro znas da je tome tako.

post od svasta nesto sam morala komentirati jer mi je nevjerojatno kako netko za sebe napise da ne radi ni toliko da se zagrije i da je sramotno koliko nitko nicemu ne nauci ucenike. pa me zanimalo kako netko moze tako raditi i imati mirnu savjest.

i da, stvarno predajem jezike i iskljucivog bubanja bez povezivanja i logickog razmisljanja nema.
osnovne stvari koje se moraju "nabubati" odrade u osnovnoj skoli, a ima ih mozda u nekoliko lekcija u cijelom osnovnjaku.
ucenje rijeci se moze odraditi i kroz tekst/kontekst pa to ne smatram klasicnim bubanjem kao kad ucis neku definiciju ili recitaciju.

i dalje mi se vise ne da

Summer, mene cak ni ne destimulira kad vidim da netko od kolega ne radi koliko bi trebao, koliko me zivciraju "napadi" i seruckanja izvana.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom