Pogledaj jedan post
Old 27.03.2007., 05:07   #12
BAs sam neki dan razgovarala sa frendicom o tom spavnaju i komentirala Dr. Searsovu knjigu u kojoj pise kako od kada djeca spavaju u svojim sobama(zadnjih 100tinjak i manje godina ovdje u USa) od kada ima hrpa knjiga kako ih nauciti spavati... sve je vise ljudi sa problemima spavanja, sve je vise reklama za tablete za spavanje itd. Nekada su ljudi spavali s malim bebam au sobi(krevetu) i to nije bilo nis nenormalno pa ne znam zasto bi bilo i sada, na kraju krajeva nikog ne znam da je spavao sa starcima u krevetu nakon ajd mozda 3-4 godine i onda povremeni izleti do puberteta,hehe. Evo moja je 2 i pol i zadnjih pola godine spava sama u svojoj sobi u svom krevetu bez pol frke i ako se i probudi u snu onda dodje po mene da se ja legnem kod nje u njen krevet. A od prvog dana do 2. godine je spavala s nama u krevetu.
Sto se tice nocnih mora, one su normalne i ne treba bebe buditi iz sna.Nama to izgleda koma ali oni samo prozivljavaju sve zanimljivosti za vrijeme dana.
Moje cure to nikada nisu imale jer sam uvijek bila uz njih i kad bi se mozda i prepale necega stisle bi se uz mene (priljepci) i sve super. Ne boje se ni mraka,spavaju u svim zivim uvjetima, buka, hladno,toplo, jedino su gladne po noci(cica ili banana)
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom