Pogledaj jedan post
Old 23.05.2005., 10:47   #13
Quote:
brmba kaže:
a kaj si ti bio naka crna ovca u razredu???
mislim ak nemožeš jednom godišnje izdvojit 175 kn da bi se ponovno malo prisjetio srednjoškolskih dana i ponovo se proveo sa starom ekipom onda stvarno...
možda se čoviku jednostavno ne ide gledat te ljude
imamo svi mobitele, one koji su me zanimali viđala sam tako i tako, čuli smo se, dopisivali, one koji ne, nisam ni imala želju vidit - da mi je bilo napeto, zvala bi ih na kavu.
još uz to naglašavam da smo studirali po ciloj hrvatskoj

otišla sam jer mi je taman uletila neka lova (koštalo je 150kn) a nas 10ak s kojima sam u kontaktu smo skužili da je dobra večer za napit se. Pa smo ponili i gitaru. Nakon večere koja je bila genijalna - pri tome mislim na hranu, dio nas je nastavija vani, oko 5 smo otišli na plažu, svakako meni je trajalo od 21:00 do 7:15
U biti jedan od razloga je bilo i šta me živo zanimalo di su 2 cure s kojima sam izgubila kontakt kad su počele seljakat, a one na kraju nisu ni došle. Neke ljude jednostavno nisam imala pretjeranu želju vidit. Šta je jedan rekla – nit sam se udala, nit sam diplomirala, u vojsku me nisu zvali – neam šta novo za reć

razrednici su kupili cviće i još nešto, potrudila sam se da pod svaku cjenu izbjegnem organizaciju, jer predobro znam da taj ko organizira uvik završi u minusu - naš organizator je izgubija oko 300 kuna (neplaćene večere i piće ljudi koji su se ranije skupili)
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom