Pogledaj jedan post
Old 23.03.2013., 13:01   #46
I neke osobe uče iz iskustva i zatvaraju školjkicu, za razliku od mene. Nakon ovog posljednjeg trenutno sam u mentalnom stanju zatvaranja školjkice. ali proći će me.

Zato kažem, ako ideš X puta iskreno i otvoreno,a osoba to koristi za stvaranje ugode sebi, navlačenjem tebe, nekako mi je logično da se mnogima, a posebno muškarcima koji nisu ekstrovertirani dogodi zatvaranje i otpajanje.

I na pitanje ove teme ne može po mom mišljenju biti primjereno, ajde otvaraj naivnost u sebi koju si zatvorio jer imaš skepsu, a skepsu si naučio iz iskustva. I ako otvoriš, evo ti velike kućice sa slatkišima. Ne, možeš naletiti na nekoga tko neće vraćati jednako, možeš naletiti na sebičnu osobu kojoj ćeš biti daljinski upravljač, ili manipulativnog lažljivca. Čak je veća vjerojatnost za to. Samo trebaš biti spreman riskirati da dobiješ ono kaj je realno lijepi začin života, a to je ispunjavanje s drugom osobom. ali razumijem postavljača teme, i ako i odluči pustiti kočnice, stvari ne moraju završiti ružičasto.
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom