Tema: FIFA 09
Pogledaj jedan post
Old 12.09.2008., 18:18   #12
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Nisam igrao 08 tako da ne znam... probao sinoć par minuta, ali me kao prvo nervira igranje gljivom pa se ne snalazim. U globalu, da je ne znam koliko bolja od pes-a meni se jednostavno ne da šaltati na drugu igru
Hehe, sad znaš kakva je 08

Ma nije katastrofa FIFA, može se igrati, no ne vidim neki veliki napredak. To su sve male sitnice koje samo fanatici FIFE mogu prepoznati. Be a pro se čini zanimljivim modom (ako se igra kao napadač ili vezni igrač, dok je igranje sa bokom stvarno dosadno), no PES ga je ugradio u svoju igru pa neće biti potrebe za prelaskom Grafika je u replayu te prilikom ispucavanja lopte (golman) stvarno vrhunska, dok je u samoj igri dobra. I nebi bila loša opcija "Antialiasing".

I još samo jedna stvar: znam da je to samo demo, ali stvarno bi koristila opcija da spremi postavke kako ne bi morao svaki puta naređivati kontrole.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom