Tema: Mirena
Pogledaj jedan post
Old 23.04.2007., 15:10   #8
Quote:
mauna kaže: Pogledaj post
Imala sam miom od 2 cm prije 6 godina, nalazio se u stjenki maternice. Nisam ništa uzimala, nisam imala trudnoća, pratila sam ga svake godine, ove godine je nestao sam od sebe.
Sad ja umjesto supruga (ne da mi se ukucavati svoj nick i password).
Moram priznati da si ti prva žena koja kaže da je nestao sam od sebe miom. Jesi li možda drastično promijenila prehranu ili si u menopauzi? Onda se miomi sami znaju "osušiti". Ali sudeći po mojoj majci čeka me još 7 god. do menopauze.
Naravno da ću otići i svom giniću (imam potpuno povjerenje), ali ko što moj suprug kaže: zanimaju nas stvarna iskustva s mirenom, jer ja sam je dobro podnosila prvi puta (prije 2 god i 3 mj, sam je ugradila),ali kad mi je drugu stavila nakon operacije nikako mi nije odgovarala. Krvarenja su se produljivala,bolovi u križima i sl. Spustila se u ušće matrenice i izazivala duga krvarenja pa sam ju morala izvaditi. Nakon što sam je izvadila 3 ciklusa super. svaki puta po dan kraće krvarenje. 8 dana, pa 7, pa 6,ali onda prokrvarila nakon 2 dana. Možda i zbog stresa jer sam dva stresa doživjela isti dan (smrt jedne osobe, povreda druge).
GoodOne is offline  
Odgovori s citatom