Pogledaj jedan post
Old 14.11.2008., 10:53   #41
E sad kako da vam to objasnim...

Neke planete da bi naprosto bile sretne moraju se integrirati. Integracija je kompromis. Dakle planeta je ipak nečime ograničena pa bio to i dobar aspekt. Recimo Mjesec bi trebao imati koji aspekt kako bi osoba projicirala svoje emocije, bila doživljena od drugih. Ego - Sunce se ne može manifestirati sam. No recimo Merkur, on je baš jak kad nema mnogo aspekata kad ga ništa ne ograničava. Neki kažu da se neaspektirana planeta ne može ispoljiti, no u biti previđaju važnu stvar da neaspektirana planeta ima punu slobodu. Evo klasični primjer je Proeski koji i nema toliko mnogo aspekata u svojoj karti, pogotovo Venera - pjevanje. I takvi horoskopi se izražavaju spontano i neograničeno u svom punom smislu. I takav je baš i on bio. Recimo ja sam isto mislio da žene koje imaju neaspektiranu Veneru da nemaju mnogo sreće u ljubavi, no baš sam naletio na dosta takvih koje su promiskuitetne.

Ako govorimo konkretno o Merkuru, Merkur ne želi imati mnogo utjecaja mnogo upliva. On voli djelovati sam. Vidjeti ćete koliko su genijalci povučeni ljudi i rijetko tko ih razumijem a to je baš zato što nemaju, neki od njih aspektiran Merkur.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom