Pogledaj jedan post
Old 01.06.2011., 12:14   #23
evo samo da se kratko javim, nije me bilo nekih 3 tjedna. situacija se nije bitno promijenila, sve je stabilno, osjećam se dosta dobro. što se mijastenije tiče i njezinih simptoma, ima ih i dalje nešto više nego prije trudnoće, uzimam svakodnevno 4 Mestinona i dobro je. nisam baš za neke velike fizičke aktivnosti, ali normalno funkcioniram, idem u grad, u kupovinu, u šetnje, obavljam normalno sve kućne poslove, igram se s nećacima itd. sve u svemu, zadovoljna sam.
u vezi trudnoće, jučer sam bila kod ginekologa i sve je u redu, hvala bogu. radio mi je uzv, bebać se dobro razvija, raste kako treba, ma kaže gin., sve je "po školski"! presretna sam, to mi je najvažnije. i još nešto, bit će mali dječak lijepo je pokazao pišu na uzv doktoru i meni, nema sumnje, vidi se iz aviona haha
i tako, sve je dobro, jedino što me malko muči su bolni zglobovi, najviše koljena oba i desni kuk. ne znam dal to možda ima veze s dobivanjem na kilaži (pa je koljenima teže podnositi teret, a mišići oslabljeni?!). no dobro, proći će valjda i to.
eto, samo sam htjela javiti novosti pozdrav!
__________________
"I onda će znati da je jedina koju sam ikad voleo, da sam sve druge voleo tamnom stranom srca, štedeći se, učeći se kako ću najbolje voleti nju..."
Eleonor@ is offline  
Odgovori s citatom