Pogledaj jedan post
Old 14.07.2011., 10:59   #24
eto me opet malo
jučer sam bila na pregledu kod gin., sve je odlično i presretna sam! prošli smo više od pola trudnoće i dosad nije bilo tako strašno. moja mijastenija se sad potpuno smirila, već jedno 2 mjeseca se osjećam odlično, čak možda i bolje nego prije trudnoće. primjetila sam da već dugo uopće nemam dvoslike!!! niti jednu jedinu! to me jako veseli i svaki dan se nadam da će mi tako ostati i nakon trudnoće a ovih ostalih dosadašnjih simptoma - slabost u rukama i nogama - gotovo da i nema, a opet sam na 3 mestinona dnevno
i tako, sve u svemu, nakno početne bure hormona i osjetnog pogoršanja mijatenije, odjednom mi se sve smirilo i sad traje blaženo stanje. vidjet ćemo kako će biti u zadnjem mjesecu i nakon poroda. kako god bude, baš me briga, sve ću izdržati za svoju malu bebicu, samo nek mi on bude dobro.
eto, toliko za sad, u 8.mj. idem na kontrolu kod neurologice pa javim kako je bilo...
__________________
"I onda će znati da je jedina koju sam ikad voleo, da sam sve druge voleo tamnom stranom srca, štedeći se, učeći se kako ću najbolje voleti nju..."
Eleonor@ is offline  
Odgovori s citatom