Pogledaj jedan post
Old 26.07.2013., 16:03   #31
Quote:
more kaže: Pogledaj post
greška kuču kad kupiš za keš je tvoja i ničija druga.
držati novce u banci je prestresno.pitanje dana,mjeseca je kad če puknuti prava kriza i kad če biti poništeni euri alo pa njemačka je ovaj tren ima javni dug 2961 miljardi eura na koji trenutno ne plača kamatu ili je minimalna a njezini gradovi isto par tisuča miljardi eura samo berlin je dužan 61 miljardu eura
da se njemačkoj dignu kamate samo na 4% bila bi u problemima
je li tebi jasno da ni teoretski nemoguče vratiti dugove eurozone
njemačka dnevno se zadužuje 138 miljona eura kad tad če priliv novca stati i tada neče imati za plače 1 400 000 državnih službenika.
sve skupa strancima je njemačka dužna 6800 miljardi eura od toga hrvatskoj oko 20 miljardi eura

Ps.
ja ne savjetujem kupovinu zemlje prvi red do mora kao štednju.ko ima višak ipak radije kupite neko poljoprivredno zemljište koje ima vode pa ako želite i na otocima
Problem je što su vlade doskočile i štednji u nekretninama pa su nabile poreze.
S time kao šta sam rekao, naš odnos plaće i vrijednost inekretnina je ogromna rupa.
Dakle s tim plaćama niko nikad ne bi mogao imati nekretninu, a Hrvati drže u vlasništvu hrpu vrijednih nekretnina iz čega proizlazi da su bogatiji od Njemaca, a stvar je obrnuta.
I ako dođe porez kojeg linić je htio uvesti, (spriječen od HNS-a, i u ovom mandatu , a možda i sljedećem ko dobije ništa od toga), onda porez ljudi neće moći podmirivati iz svojih plaća i cijene idu dođe za pola jer će se svi htjeti rješavati toga ili će im država konfiscirati uslijed neplaćanja.

Između ostalog zato to nije dobra investicija po meni novac u nekretnine.
Drugi je razlog ovo šta stalno ideš na isto mjesto jer si hpu para spičio u jednu stvar s kojom si mogao proputovati cijeli svijet uzduž i popreko.
vspec is offline  
Odgovori s citatom