Tema: Cemu veze?
Pogledaj jedan post
Old 30.09.2017., 20:37   #21
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ajmo zamislit sliku svijeta bez veza/brakova?
Kako bi to funkcionisalo? Svako moze sa svakim... jer obligacija prema partneru na kojoj se temelji veza/brak ne postoji.
Djecica koja su nastala iz tih slucajnih susreta, trce veselo po livadama i svi ih paze da ne padnu?

Eto, ti si otvorila temu. Daj nam svoju sliku svijeta bez veze/braka posto pitas i nije ti jasno, cemu veze/brakovi?
Pa nemam nikakvu sliku, nisam tu dosla objasnjavati kako ja to vidim. Samo me zanimalo jesam li ja luda ili je hrpa ljudi toliko luda i naivna kad vjeruju da zive vwliku ljubav, pogotovo zene koje izgube glavu za nekim tipom samo tako i vjeruju mu kad kaze da zeli samo nju. To sam slusala od frendica puno puta i gledam u njih i nije mi jasna ta naivnost. Pa me zanimalo jesu lo i forumasi tako naivni ili su ipak realniji

I najvise od svega me zanima zasto su ljudi takva djubrad kad glume neko povjerenje i ljubav u vezi a od ljubavi ni lj kad tako svjesno lazu toj osobi mjesecima, godinama. Sto ju/ga onda ne ostavis? Zato mi se zgadilo to sve i makar imam potrebu i zelju za nekim, sve vise raste ta odbojnost u meni prema vezama, ljibavi, zaljubljenosti.. Tu nema nista dobro, samo te netko povrijedi i napravi budalu od tebe..
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom