Pogledaj jedan post
Old 29.01.2003., 05:32   #7
Quote:
Rima kaže: "Sad nakon ovog uvoda , zamolila bih Shadya da (umesto da se bavi Ademom i Biblijom) da nam malo objasni ovo sa Dzinnima i sihrbadzima , i kako su njegovi suvjernici mogli otkriti ove mudrosti..."
Rima,
kao prvo, trebaš da shvatiš da ti nemaš kilažu da meni odredjuješ čime ću ja da se bavim i šta ću da pišem. Za to trebaš još da rasteš.

Drugo, ne znam zašto samo mene ovdje prozivaš, zašto se ne obratiš svim muslimanima?!? Ako si se ti svadjala sa vehabijama na islam Bosni po pitanju Džinna, sa mnom se nisi! Ako su te oni napali u vezi toga, ja te nisam, pa ne moraš mene da prozivaš, prozovi njih da ti oni daju detaljnije odgovore.

Treće, ti dobro znaš da ja nisam vehabija i da nisam sklon razmišljanju na ovu temu. Ja sam se veoma jasno distancirao po tom pitanju da me ne stvari ne interesiraju, pa čak sam rekao robu Molostivog da je do mene došla jedna takva video kaseta koja prikazuje takve stvari, i da sam ja tu video kasetu bacio u rijeku. Dakle, ne znam zašto specijalno mene prozivaš, osim ako misliš da možeš sa mnom da se prepireš?
Shady is offline  
Odgovori s citatom