Pogledaj jedan post
Old 29.01.2003., 04:44   #8
Na tvoja pitanja sada ću odgovoriti iz kurtoazije, ali znaj da ti se ne isplati prepirka i nemoj me pokušavati isprovocirati. Dakle, evo odgovora.


1.da li u Kur'anu pise o postojanja Dzinna, i kakvi su?
Odgovor: Da, u Qur'anu časnom piše da oni postoje! Jedno se poglavlje i zove "Džinni" a ja vjerujem da je Qur'an časni Objava. A kakvi su džinni - to ne znam! Nikad ni jednog nisam vidio i ne znam šta se pod tim podrazumjeva. A vjeruješ li ti da džinni postoje?


2.da li je moguce da se ljudi komuniciraju sa Dzinnima.
Odgovor: Meni nikada nije trebala takva komunikacija, niti sam ikada pokušao, niti me to zanima! Ko s tim hoće da se bakće, neka ga.


3.da li je istina da Dzinni mogu izazvati bolesti (recimo sterilnost)?
Odgovor: Mislim da su to o sterilnosti vehabijske gluposti, i sa islamom nemaju nikakve veze. (ne znam zašto ove stvari samo mene pitaš).


4. da li islam prizna ove metode najsavremenije tehonologije.
Odgovor: Koje metode?!? O kakvoj savremenoj tehnologiji se radi?!? Nisi ništa napisala u svom pitanju!


5. U slucaju ako tvoje djete (ne daj Boze) razboli , da li ces ga voditi u Sihrbasku ambulantu ili u najblizu bolnicu?
Odgovor: U bolnicu naravno! Ti si mene očito pomiješala sa vehabijama sa IslamBosne, a dobro znaš kako ja stojim sa njima.

________________
P.S. Upamti, Rima! Nemoj ubuduće samo mene prozivati, ja ti nisam one ublehe sa IslamBosne. Ako ti se svadja, svadjaj se sa njima, a mene zaobidji.
Shady is offline  
Odgovori s citatom