Pogledaj jedan post
Old 21.05.2004., 15:10   #20
Re: životni vijek

Quote:
jozodz kaže:

ja imam T610 i u nekih tri mjeseca imam više od 200 sati razgovora. .
Pa zar si u tri mjeseca napravio više od 200 sati razgovora?
To je blizu 2.5h dnevno. Do prije neki mjesec sam držao radnju mobilnih telefona, gdje je bila dozvoljena i mogućnost zamjene "staro za novo". Ne sjećam se da sam ikad vidio da je neko za samo tri mjeseca napravio više od 200h razgovora. Mada ne kažem da je nemoguće.
Inače, vidim da neki ocjenjuju izdržljivost telefon prema broju sati razgovora u njemu, a neki prema vremenskoj starosti.
U mom poslu sam viđao i telefona za koje nisam ni znao da postoje. Telefoni (mobilni) koji su bili dužine 30cm i debljine 4cm, ali koji su bili potpuno ispravni. Čak je i baterija držala 2 do 3 dana. Nagledao sam se tako starih telefona za koje su njihovi vlasnici tražili futrole (??!!!!), auto punjače, slušalice i druge sitnice kojih nije ni bilo kad su ti telefoni napravljeni. I većina njih je bila u savršenom stanju. Ali nikad nisam vidio telefon koji je imao više od 700h razgovora. A i to sam vidio samo nekoliko komada. Većina bi riknula prije nego što pređe granicu od 500h razgovora.
Tako da mislim da je pogrešno ocjenjivati izdržljivost telefona prema starosti, već to treba raditi prema broju sati razgovora koje je fon spreman da izdrži.
__________________
La Duuuuurr

''Glupost je drugačija od svih bolesti. Oni koji su njome pogođeni uopće ne pate, uvijek pate drugi … ''
La Dur is offline  
Odgovori s citatom