Pogledaj jedan post
Old 12.12.2002., 12:16   #12
Well da se javim, da vam kazem kako mi je bilo....

Inace mi je bilo OK. Isla sam dosta u shopping, nista posebno, nemogu se bas hvalit. Shopping u NY mi je isto kao da sam u Torontu. Bilo je prehladno da hodamo gradom cjeli dan u subotu i nedjelju, al smo obavili ono "najvaznije"....

Naravno, isla sam na "ground zero", mogu vam rec da i nije nista posebno, velika rupa u zemlji, ogradena okolo, tako da jedva mozes vidjet. Malo me rastuzilo kad sam pomislila koliko ljudi su poginuli bas gdje sam stajala s frendicama. brrrr.....najezim se kad pomislim. Malo dalje hodas, i ima neki memorial, sto mi je se isto zgadio (sorry) al memorial sastoji od garderobe sto su pronasli od posljedice 9.11 (tj od poginulih u te zgrade). Nije mi se to bas ni svidjalo ni najmanje.

Dalje, isle smo na Brooklyn Bridge (nista posebno), bile smo naravno na Times Square, e, to je nesto za i vidjet. To ti je pravi NY. Bile smo na Rockefeller center, bas ljepo nakiceno za Bozic. Klizale smo na ledu, iako smo trebale cekati na red jedno 2 ure. Malo smo prosetale u Central Park, jedno sat vremena, nismo mogle vise od zime pa smo odmah zurile iz kafica do kafica da se ugrijamo.

Htjele smo ici na statue of liberty, al i tamo je nesto ogradjeno, tako da se nije moglu uci u statue, tako da i nismo isle. A i nekako mi se nije ni dalo jer mi hladno ljeti kad idem od Splita do Braca na Jadroliniji, a kamoli tamo da se vozikam na brodu u sred zime. Brrrr......

Neznam, nije mi bilo nista posebno, mozda drugi put idem na proljece ili na jesen, vjerovatno je ljepse, i ugodnije.....

Aha, skoro sam zaboravila.....vidjela sam Michael-a Douglas-a i njegovu zenu Catherine Zeta Jones sa klincom, i vidjeli smo nasu slavnu manekenku u Bloomingdalesu, Korinu Longin.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom