Pogledaj jedan post
Old 11.12.2005., 23:46   #9
MILOSRDJE VODI 192 prema 17 a Dusan (i brat Vasa naravno) to ne znaju

Ali neka Dusan ne likuje previse.

Molim ga da mom meni i svom sebi i nasim nama odgovori na sljedeci moj upit.

1) Mislim da grijesis sto si se zaustavio u kritici muhameda i zakljucio otprilike ovako:

(navodim smisao tvog zakljucka s kojim ces se ti vjerujem sloziti):
"" Posto je muhamed masovni ubojica ja zakljucujem da je on sotonin a ne bozji poslanik ''

pa bih ga ja suocio sa sljedecim :

Sigurno mu je poznato da je netko kao ''isus'' ili, tko god da je to rekao dobro je rekao, izjavio

''AKO SE JEDNO KRALJEVSTVO PODIJELI U SEBI osudjeno je na propast ''

PA TE JA DUSANE PITAM

"kakva je to sotona koja kroz Muhamedova usta govori o milosrdju i nudi mnostvo dobrih savjeta koje svaki roditelj daje i svojoj djeci '''

DA li si moj cyber prijatelju Dusane znao da se u tom Kuranu BOZJE MILOSRDJE spominje 192 puta ,a samo 17 puta spominje se njegov gnjev

kakva je to sotona Dusane koja 192 puta zbori o milosrdju a samo 17 puta prijeti ?
ILI SOTONA NIJE VISE STO JE BILA ,ILI JE TO NEKA CUDNA mutirana SOTONA

osim toga citao sam jednu knjizicu muhamedovih izreka i to su sve stvari s kojim bi se i ti slozio '' tj nesto vrlo prakticno,dobro i hajmo reci ''bogu ugodno'' ..

DAKLE DUSANE DOK MUSLIMANE CEKAM da mi odgovore na tvoje opravdane i dokumentirane optuzbe Muhamedovog ovozemaljskog ponasanja,
tebe cekam da mi odgovoris

a) zasto ne ides dalje u svom istrazivanju nego se zaustavis i ponosno okreces glavu OKOLO

b) kako tumacis uspjeh islama po svijetu tj po onoj- stablo se poznaje po plodovima - kako tumacis da se islam tako prosirio po svijetu i u privh 500-600 godina donio TIM KRAJEVIMA STRAHOVIT KULTURNI I NAUCNI NAPREDAK.

c) zelio bih te podsjetiti na jos nesto

ne kaze parsifal nego povijest da je nadolaskom krscanstva u evropi nastupio MRACNI SREDNJI VIJEK tj svaka je nauka i CIVILIZACIJA PROPALA

d) i jos nesto dusane sto ne znas

DOK JE U EVROPI VLADAO MRACNI SREDNJI VIJEK ,PRVI EVROPSKI UNIVERZITET BIO JE U SPANJOLSKOJ U KORDOBI ALI POD ISLAMSKOM VLASCU

***
dakle dusane kakova je to sotona koja producira taj islam koji RAZVIJA NAUKU DOK postoje dokumentirane izjave i klima u prvim godinama nastanka krscanstva

CITIRAM SMISAO KRSCANSKOG ODNOSA PREMA NAUCI :

''MATEMATICARI I NAUCNICI SU LJUDI KOJI SU PRODALI DUSU DJAVOLU . SAMO VJERA I SVETO PISMO SPASAVAJU dok nauku treba odbaciti ''

(molim da mi se vjeruje jer ovo sam pronasao i negdje snimio ali sada ne mogu naci - ALI PONAVLJAM DA NE KAZEM JA NEGO POVIJESNA NAUKA DA JE U EVROPI NAKON DOLASKA NA VLAST KRSCANSTVA NASTUPIO MRACNI SREDNJI VIJEK -a da je nadolaskom ISLAMA U TIM KRAJEVIMA NASTUPILO -zlatno doba

***
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Odgovori s citatom