Pogledaj jedan post
Old 04.08.2006., 10:46   #4
Quote:
jeronim kaže:
..a posto se jako puno slavica nudi zanima me koje bodove ima salvica...za višnju i ružu (to je ona smedja u koferu..jel tako?!)znam al bas za slavicu ne znam...i nigdje da nadjem neku knjigu o krojenju i sivanju...jer kao i ti i ja sam ogranicen na kracenje i krpanje...a htjeo bi vidjeti kako bi mi islo i krojenje i sivanje... a burde ne kuzim..
Slavica je cisto pristojna masina, imam i jednu slavicu doma, nasljedjenu od mame, ali bi ju trebalo servisirati. Na slavici imas bodova i vise nego ce ti trebati, malo je nezgodno sto se programiraju preko diskova koje dobijes uz nju. Ako ti uleti prilika radije kupi ruzu electronic (zadnji Bagatov model koji su stavili na trziste, poslije mislim da nista novo nisu ponudili), jednostavna je za rad, bodova k'o u prici, radi lijepo rupice, mozes i "heftati" s njom...
Sto se tice knjiga, sjecam se jednog starog izdanja "Mladinske knjige", u antikvarijatu ces sigurno pronaci tu knjigu, a i knjiga "Burde" o osnovama sivanja je jako zgodna. Zurnali koje danas mozes naci na trzistu jako su dobro prilagodjeni i pocetnicima, imas od modela koji su vrlo jednostavni do onih kompliciranih, samo se treba uhvatiti posla. Evo ja se vec godinama pripremam
Donata is offline  
Odgovori s citatom