Pogledaj jedan post
Old 09.12.2008., 10:37   #8
Quote:
Nikita08 kaže: Pogledaj post
Što napraviti kada se u dugoj, ali već jako monotonoj vezi, odjedanput pojavi netko novi?
Netko tko vam daje novu snagu, napuni vas energijom i pruži motivaciju za bolji život.. Netko tko vam daje razlog da se ujutro probudite sretni, uz koga vam nikad nije dosadno, i imate jako puno zajedničkih interesa i stvari?

Pitam vas ovo, jer sam u vezi 3 godine, i volim tog čovjeka, i ne mogu ni zamislit da ga slomim i ostavim, ali stvari jednostavno već dugo nisu kakve su bile prije..
Nije nestalo ljubavi, ali sve je nekako monotono i sivo..
Koliko god ja to pokušavala promijenit, sve je i dalje monotono..
Razgovor ne pomaže baš previše, uvijek se potrudi dan-dva nakon razgovora, a onda opet po starom..

I tako konstantno, već više od godinu dana..
Tako da sam se malo već distancirala od svega toga..
Kao da nemam volje više..

I sad se tu pojavio taj muškarac koji je ponovo probudio onu iskru u meni, zbog kojeg često ne spavam, koji me podsjetio koliko mogu biti sretna i uživati u životu..
Sve više razmišljam o njemu..
I zato se grizem..
Mislim da to nije fer prema čovjeku s kojim sam u vezi..
Znam kako bi ga slomilo da odem..

Ima li netko neku pametnu?
Što da radim?
Čuj, vjerojatno će ga slomit ako odeš, ali svi se mi oporavimo prije ili kasnije.

Nemoj ostajat u toj vezi zato jer on tebe voli i jer je "dobar čovjek". Ti misliš da si fer i korektna, a u biti mu radiš medvjeđu uslugu, jer ako kod tebe više nema onog nečeg, zaljubljenosti, leptirića, strasti, uzbuđenja, nema ti tu pomoći bojim se, i zavlačiš i njega bezveze. Ako ga voliš kao naj frenda ili brata, nije to to...

U vezi trebaš ostat ako ti voliš i ako si voljena, ako samo jedna strana voli, ono pravo, a druga onak iz navike, il zato jer je neko super osoba, nije to dobro.

Uglavnom, dobro razmisli, ako si sigurna da to vise nije to, bolje ga ostavi, nemoj ga zajebevat i sprečavat da se i njemu možda dogodi neka druga lijepa priča.
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline