Pogledaj jedan post
Old 23.04.2012., 20:52   #627
Na našu žalost sve su to puste priče. Dosad sam se zapalio najmanje 50 puta na kojekavim stranicama gdje se liječi tinitus svi nude lijek koji liječi u tri tjedna ili u tri mjeseca samo uplati lovu. Koliko sam novaca ulupao u kojekave lasere koji garantirano pomažu, cd-e, ruske šamane, kinesku medicinu i na kraju zuji kao i prije. Nekome bolest a nekome izvor zarade, znate kako kažu? Zdrav ima tisuću želja a bolestan samo jednu, da ozdravi a na toj jednoj želji mnogi zgrnu ogromne novce a bolesni padnu u još veću depresiju. nemojte nasjedati i naručivati kojekave "čudotvorne" lijekove, kreme, ulja i što ja znam to je u 99% slučaeva gubitak novca jer kao što rekoh 20 godina se borim sa ovim problemom a trenutno živim u Švicarskoj i ako ovdje nemaju za to pomoći onda neznam gdje da je tražim. Radije te novce utrošite na nekakav kurs joge da naučite kontrolirati svoj um da ne ode na pogrešnu stranu i to je ono najbolje što možete za sebe napravit a sve drugo što napravite šanse za izliječnje su 0,1%. Možda zvuči grubo ali to je stvarnost.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom