Pogledaj jedan post
Old 05.11.2007., 09:16   #24
hej.. evo ja sam ovaj produžen vikend iskoristila i tražila sa sestričnom (a usput gledala i za sebe) sve od sale, do vjenčanice i fotografa, snimatelja...

Svadba ce biti Royalu, Vratišinec 28.6. i to samo radi toga jer su držali slobodan termin za firmu, a ta je sad ipak 21.6. Ja sam odmah i za sebe pitala, mi bi 20.09. al Royal je pun.. Kod njih sam već bila par put, ok su, usluga i hrana ok, a i oni sve to dobro organiziraju. Svadba će biti od užine na dalje, tak da je cijena po osobi 37€, s tim da još za navlake za stolice treba platit 2€ po osobi.
Cvjećarku za kićenje sale oni preporučuju iz Sv. Martina, al može se i samostalno obaviti..
Fotograf će biti Vidović, oni dobro rade i ne znam ko bi u Medjimurju još bio te kvalitete. Mi smo tražile i nešto modernije neuobičajene fotografije, i sve se da dogovoriti.
Snimatelja pak oni preporučaju iz Selnice, Horvat se preziva.

Hm, sad vjenčanica sam ja puuno ljepših vidjela u Zg, al moja sestrična je našla sebi jednu šampanj boje u Sposi u Vž. Meni se ništ nije posebno dojmilo, al od svih u kojima smo bile (Lidija, Nikolina, Sposa) su u Sposi imali najbolju ponudu.
Kolače će naručiti kod Slatke Ane i to je otprilike to, jer kitice i pozivnice budemo same radile..
Frizerka i kozmetičarka u MS, salon Frisco.

Ja pak za sebe i dalje tražim salu s okruglim stolovima i može biti u Vž ili Medjimurju, pa ak neko još nešto zna..osim Auto Stopa i Kristala..
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom