Tema: WWIII
Pogledaj jedan post
Old 25.11.2010., 15:40   #104
Quote:
NewWorldOrder kaže: Pogledaj post
Evo mojeg mogućeg scenarija:
1. Uzrok rata - klimatske promjene, globalno zatopljenje, ekonomski kolaps i urušavanje globalnog kapitalizma, prolazak Nibirua, tehničko-tehnološko nazadovanje
2. Vrijeme rata - unutar slijedećih 20-30 godina, duljinu trajanja je teško odrediti
3. Frakcije - Zaratili bi siromašni protiv bogatih, unutar svake nacije, neka vrsta rata svih protiv sviju
4. Ciljevi rata - rat bi se vodio za pitku vodu, izvore hrane, izvore energije
5. Uspjesi u ratu - preotimanje izvora pitke vode,hrane i energije od bogataša
6. Bitke - rat bi se mogao voditi i konvencionalno i nekonvancionalno
7. Hrvatska - kao i sve druge zemlje, unutar nje bi se vodili ratovi između bogatih i siromašnih
8. Pobjednik - nema klasičnih pobjednika i poraženih, mogla bi se promijeniti samo materijalna struktura (oni koji su bili siromašni bi se mogli obogatiti ratom i obrnuto).Dobiva se ili gubi životni prostor (pitka voda, hrana, energenti).Pobjednici nameću svoje uvjete života poraženima.
9. Posljedice rata - pobjednici fizički uništavaju poražene ili im ovi služe kao roblje, koncept države kao takve nestaje, nema više država u klasičnom smislu - više nekakve zajednice ljudi istog ekonomskog statusa, društvo ne nestaje nego se značajno transformira
10. Naoružanje - svo moguće naoružanje, od luka i strijele do nuklearne bombe.

Planet Nibiru ??? Nemoj mi samo reći da vjeruješ u to pa jeli tebi 10 godina?Nagledao sam se svega oko toga Nibirua i to je još jedna glupost koja očito ima svoje pobornike.Mislim Nibiru će proći pored Zemlje ? Pa zar nebi bio već vidljiv evo jedva čekam 2012 da vam se svima nasmijem u facu
FoxMulder is offline  
Odgovori s citatom