Pogledaj jedan post
Old 11.11.2017., 12:28   #4913
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Mislim jel kritika to što ne znaju točno u formu napisati/predložiti zakon?

To je najlakši dio. Forma.
naravno da je i to velika.Nije to samo forma nego nešto dublje.Kad mjenjaš nešto u jednom zakonu moraš pazit što piše u drugima (po istoj temi) da ti se ne dogodi da u jednom ti nešto dozvoljavaju a po drugom ne.To ti je bit i šema a vodi tome da se mora poznavat brdo zakona i propisa a zidari ne znaju ni poslovnik sabora.

Quote:
sivkiću ne ljudi se ipak je Martinje, stoga svima, i tebi, živjeli, bez sekirancije
nimalo se ne ljutim.kakvo martinje,ako nisi sposoban pit cijelu godinu nemoj ni na Martinje.Meni je Martinje i Nova itd cijele godine

Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Čarobna kugla te dosad redovito varala, ni sada nije drukčije.
Tako da bi se dobilo nove mandure treba postati ministar, jer od sadašnjeg se nema šta očekivati
nije me prevarila do sada a neće ni u buduće.Ako nemaš love za potrošit džabe ti bi ministar


Quote:
Naravo, to je jedini način n akoji se zna raditi.
Mogao s cijeli dan usavršiti znanje o toj raboti, prateći tijek rasprave u Saboru
ne pratim a ionako (što ti ne znaš) jedan kupuje a drugi prodaje.Isto tako rade i tvoji u crvenoj Fiume 72 godine pa nemaš ništa protiv
Quote:
Narvno da se grijem ali to plaćam iz vlastitog džepa, zarađenog u realnom sektoru i još je na to plaćen PDV
nisi li ti u mirovini
I tvoje grijanje plaća narod

Quote:
sutra imam neki večernji "posao" oko janjetine, morat ću dobro pripaziti jer se najavilo da će biti puni grmićki iako nema novih mandura
naravno da ćeš se morat pazit kad ne znaš "sistem" (moraš ubost i drugima ) Imam ja neotvorenih mandura u rezervi.Tko zna zna.

Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Pernar upravo spustio Jandrokoviću za 10


Održao je govor "Da je Živi zid na vlasti", u cijelom svojem trajanju izlaganja. Jandroković kao odgovor nabacio foru, a Pernar zakucao.
Kako točno, neću spoilati, ali ću linkati kad se to složi na youtubeu.
i to je to od onoga koji bi htio bit na vlasti.Bitno je da se javio za riječ a rijeke još uvijek teku nizvodno.Zbog toga smislenog i uvaženog govora svi umirovljenici će dobit božićnicu od 1000 kn jer im je to veliki govornik svojim radom omogućio
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline