Pogledaj jedan post
Old 11.11.2017., 14:21   #9694
Quote:
Miki-Liki kaže: Pogledaj post
jasno mi je da te spominjanje ukupne mase postova zulja, sto pokazuje i ocajan pokusaj da mi vlastitu tezu o nolajferima podmetnes kao moju
to sto je tebi 'uspjelo' nije dokaz
kad takvima poput tebe (ne osobama, nego megaproizvodjacima postova) uspije da u forumskom zivotu imaju 5-6 veza s drugim forumasima iskljucivo preko foruma, sto bi bilo neki pandan RL, onda ces biti dokaz za 'uspjeh', ovako, dakoz si da ti se omaklo
meni stvarno nije jasno da vama to nije jasno
Ajde molim te mi samo za početak točno kvotaj dio gdje sam ja rekao da ti tvrdiš ono što sam napisao o nolajferima, evo ko boga te molim

Jel jako bitno gdje se započeo nekakav odnos? Jel tebe peče što neki ljudi imaju više uspjeha online nego ti u RL?
Ajde, ne moraš se ničega plašiti, samo želim znati koliki je to tvoj uspjeh u tom RL i kako to da netko tko se inicijalno upozna tipkajući preko interneta i to upoznavanje na kraju i prenese u RL (jer to ne normalan korak kada se dopkaš i upoznaješ s nekime) uopće može razviti nekakav odnos jer po tvojem, pravi odnosi se isključivo i samo u RL odvijaju. Što nije daleko od istine, samo ti ne vidiš širu sliku i da se ljudi upoznaju apsolutno svugdje.

Tebi ako je lakše upucavati se vani u klubu nekim ženskama i to ti uspijeva, svaka čast, to je dobro za tebe. Meni uspijeva preko interneta i prvo ih tu upoznam, pa onda prenesem u RL. I opet te sada još jedno pitanje pitam, koja je onda razlika između odnosa koji je započet u RL i onoga koji je započet preko interneta i prenesen u RL?
Jelda da nema razlike, samo je razlika u tvojem mozgu koji ne razmišlja dalje od nosa i ne vidi dalje od nosa.

Shvati da se ljudi na kraju vide u RL, bez obzira na koji se način upoznaju, ali vidim da ti nije to baš jasno, to je i više nego očito.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline