Pogledaj jedan post
Old 17.05.2007., 21:20   #23
Quote:
colour kaže: Pogledaj post
E zlatkozg, kud ja opet naletim na tebe:

1. zahtjev HZZZ za dodjelu potpore prema godišnjem planu poticanja zapošljavanja
2. pozitivna ocjena od strane HZZZ (može biti i negativna)
3. poslodavac u roku od 8 dana dostavlja: ugovor o radu za sufinanciranu osobu, primjerke potvrđenih obrazaca prijave Hrvatskom zavodu za mirovinsko osiguranje, primjerke potvrđenih obrazaca prijave Hrvatskom zavodu za zdravstveno osiguranje
4. ugovor poslodavac - HZZZ
5. isplate na osnovu ugovora
Slučajno ili namjerno naletiš na mene,ah colour iz svega napraviš dramu i odvedeš temu u drugom smjeru
Jedno je sigurno skrenulo se s teme i čovjekovog problema,slučajno ili namjerno, ne znam.
Evo ovako, ja sam prvo podnio zahtjev HZZO (čudo papira sam morao donijeti,statistički, rješenje o registraciji,BON itd....),u kojem sam između ostalog popunio i njihove obrazce kakvog zaposlenika tražim.
Nakon toga sam dobio odgovor kojim se moj zahjtev odobrava i rješava pozitivno.
Nakon toga sam potpisao Ugovor sa HZZO-om kojim se obvezujem sa osobom xx sklopiti Ugovor o radu, te Zavodu u roku 8 dana od dana potpisivanja Ugovora dostavitm primjerak Ugovora o radu, prijavu na MIO i Zdavstveno te ovjerenu radnu knjižicu, te poreznu karticu zaposlenika (što je i logično, a ne da ja prvo prijavim zaposlenika,potpišem s njim Ugovor o radu....,a onda idem potpisati ugovor sa HZZO kojim preuzima obvezu da ću ga zaposliti i prijaviti).
Nakon što sam HZZO-u dostavio traženi Ugovor,prijave..... isplaćena su mi sredstva.
Eto tako sam ja to rjašavao i tako sam dobio poticajna sredstva za svog zaposlenika, premda to ovdje nije tema ali eto nek ti bude
__________________
Uzalud vam trud svirači....
zlatkozg is offline