Pogledaj jedan post
Old 17.05.2007., 23:12   #29
Quote:
colour kaže: Pogledaj post
Meni je jasno, izgleda da ti ne razumiješ:
Ne može se potpisat ugovor sa Zavodom, pa tek onda ugovor poslodavac – posloprimac, kako se vidi iz tvog citata gore.
I ovo nije mjesto za prepucavanje i ponavljanje postova, pogledaj što si napisao, što sam ja na to odgovorila i gotova priča.
U oba posta sam napisao da sad ne prepisujem:
- Ugovor Zavod-poslodavac
- Ugovor poslodavac - posloprimac
- Isplata poticaja

U drugom postu sam samo dodao da Ugovoru Zavod-poslodavac prethodi zahtjev poslodavca prema Zavodu (sa svim onim papirima koje sam nevao),što je i normalno jer sve počiva na nekom zahtjevu koji je temelj za pokretanje nekog postupka,pa ne trebam sad to svagdje navoditi.

U drugom postu sam naveo kao i u prvom da nakon što poslodavac poptiše ugovor sa posloprimcem , taj ugovor, prijave na MIO i zdravstveno, te ovjerenu radnu knjižicu i PK karticu dostavlja Zavodu.

I ne znam što sad tu nije jasno. Ti kažeš da sam ja rekao kako se ne može potpisati Ugovor sa Zavodom pa tek onda Ugovor sa posloprimcem.Ja sam u oba posta rekao da se potpisuje prvo Ugovor zavod-poslodavac, a nakon toga poslodavac-posloprimac.

čitam 5 puta sve što sam napisao, kao luda mara i ne kuđim u čemu je problem i što me pitaš.
__________________
Uzalud vam trud svirači....
zlatkozg is offline