Pogledaj jedan post
Old 14.04.2009., 00:33   #11
Quote:
Tazika kaže: Pogledaj post
Kupićemo sutra hranu za kornjačice ili ribice, HERP kažete je nabolji.
Ili:

a) ja ne kužim da se ti zajebavaš
b) ti ne kužiš da je Herp moderatorica, inače, herpetološki ekspert i osoba koja možda u sekundi demantirati ili potvrditi bilo što što navede itko od nas na ovu temu.



Quote:
Tazika kaže: Pogledaj post
Ipak se vraćam na Zabranu: prvo, ja punoglavce namjeravam vratiti u prirodu, kao što sam napravila i u o.šk., a neću ih zapravo ni uzeti iz prirode, samo ću ih dislocirati za oko 1 km u svoje dvorište.
Reintrodukcija, again, jest vrlo teška i kompleksna i ne predstavlja proces koji se svodi na odvoženje žaba tamo gdje si našla punoglavce. Da je to tako lako, ne bi se stručno educirani ljudi patili sa širenjem populacija ugroženih svojti. To je velika zabluda. Radije ne diraj punoglavce, manje štete ćeš napraviti. Ti ćeš, naravno, učiniti po svome ali razmisli da postoji i druga strana medalje o kojoj možda nisi razmišljala.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom