Pogledaj jedan post
Old 27.09.2010., 08:49   #10
Talking

Quote:
NextG kaže: Pogledaj post
vidiš, da sam bar na tvom mjestu.. jer meni je realno da su ljudi govna. ne svi. oni koji nisu sa njima se druzim recimo. ali ako uzmes 10 ljudi nasumicno iz bilo kojeg diska, busa, firme cega vec, ja znam da je barem 8/10 ljudi govna...

i da bar, kao ti, uvidim da to nije tocno, da sam u zabludi, ja ti garantiram da bi moj popravak duše bio vrlo lagan i mogao bih si pomoć.

Isuse koja tema, ja sam fakat svestrana osoba (od nutricionizma, psihologije, medicine-anatomije-kirurgije, vojno pilotstvo, dobri auti, trening, i puno novaca) nekako si svugdje mjesta nalazim!

Moram komentirati,

Ja sebe smatram VRLO optimističnom osobom, "open minded" tipom,

ne mogu si točno ni zamisliti kakve se sve to stvari odvijaju u vašim glavama, jer nikada nisam imao taj problem...

Ja mislim da je veliki udio tog problema upravo odgoj u vašem ranom djetinjstvu,
npr. roditelji vas nisu puno "vukli" sa sobom u goste ili pak po trgovinama...

Što po meni stvara jednu prazninu (čitaj rupu) u onom socialnom dijelu glave, dio glave koji mora biti popunjen sporadičnim iskustvom dobrih i loših scena u životu...

Ajmo reći da kao maleni niste išli puno po gostima, trgovinama, putovanja itd... tj imali po današnjem standardu poprilično jednoličan život

Gosti su najvjerojatnije dolazili kod vas (htjeli vi to ili ne, ipak imate 8god. ne?)
I svaki put kada netko novi dođe, vi ga ne poznate, niste dotad imali previše iskustva s ljudima pa ste AUTOMATSKI stali u Defenzivni stav,,,
(ono, ja tebe ne znam, idem se zaključati u sobu i igrati sam/a)

Time što niste prisustvovali u međuljudskim odnosima/događajima (psihički, ne fizički), ljudi su vam počeli biti nametljivi (naravno u vašoj glavi), smetaju vam, kaj vas ne puste na miru, ne"?!
Šutite i nabijate si komplekste kak ćete im se osvetiti... (za kaj, ne znam, ja samo mislim da vas kužim)

I tako stvorite sliku o svim ljudima (znači svedete cijelu ljudsku rasu na 1 čovjek/ljudi) kakvih se danas svi bojimo. (znači lošim)
Čovjek= govno


Ok, mjenjam lice!,
Jeste li ikada razmišljali o sebi? Da li je možda problem u vama,
što vi činite da je svijet oko vas tako "loš"?
I naravno što možete napraviti da se on promjeni na jebeno BOLJE?

Jeste razmišljali zašto na vas znaju tako pogriješno reagirati?

Ajmo s promjenama,,,

-osobni izgled/ pojava,
stvarno ne morate imati imalo privlačan izgled,
ali neka jednostavna stvar kao obleka vas može razlikovati od ostalih...

Iziđite van i obucite nekaj šareno... (možda zvoži glupo, ali ima smisla)

Možda da s lica maknete namršteni izraz koji je viječno bez osmijeha...
(jeste ikada razmišljali kak bi završila "ona neugodna situacija u dućanu" kada bi vi od početka imali osmijeh na licu i pozitivan stav
__________________
Proklet bio taj koji mi brani da se smijem!
ScuderiaBull is offline  
Odgovori s citatom