Pogledaj jedan post
Old 02.03.2007., 16:14   #5
Quote:
hanas kaže: Pogledaj post
Posljednjih tjedan dana pala sam u veliku depru: plakalo mi se, ležalo, nisam pokazivala nikakvu zainteresiranost za ništa. Neki dan sjedim u čekaonici u kod doktorice i vidim veliki plakat gdje piše o lijeku zvani Aktivin h. Čitam ja i čitam i zaključim da imam sve simptome depresije i odlučim ga kupiti. Počela sam piti i sve super. Nego mene zanima ako je itko pisao Aktivin kakva su njihova iskustva. Čula sam da je koža osjetljiva na sunce i najvažnijeOLIKO JA TO DUGO MORAM PITI? Što ako prestanem piti i opet mi se vrati? Pročitala sam da konzumiranje tih lijekova nije ograničeno. Što ako prestanem uzimati, opet moram. Dokad tako? Sada se osjećam super.
dve su jako razlicite stvari biti bezvoljan jedno vrijeme ili pasti u depru (koliko znam ljudi koji padnu u depru nedolaze sebi bez dosta jakih madikamenata)... zato zlato, ak ti nije bed uzmi uputnicu za psihologa ili psihijatra pa popricaj malo s njima sto te muci, vjerujem da ce ti odmah reci o cemu se radi....

Netko kome je lijepo u zivotu i najmanja sitnica ga baci u "bed", moj ti je savjet da pitas "pravog" doktora sto piti i kako piti a ne samostalno uzimati neke lijekove..
pukovnik is offline  
Odgovori s citatom