Pogledaj jedan post
Old 23.04.2009., 20:06   #188
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Nemaju se oni kaj jebat prije 16, bar po meni. A onda mogu s kim hoće.
A da je bolje vršnjak nego stariji, barem u prvih par godina je sigurno istina. Isti strahovi, iste dileme, prvi koraci. Bitno je samo da su odgovorni kod zaštite. A ostalo će sve naučit. Kaj, nabolje bi bilo nekoj od 16 dat odmah nekog iskusnog jebača od 30 pa da ju odmah nauči sve trikove, da se puno ne gnjavi?
Prvo razlučimo, uživa li naše dijete u jebačini.
Uživa li?
Želimo li da naše dijete uživa?
Želimo li?
Možemo li prihvatiti tu dječju radost da uživa u jebačini?
Možemo li?

Sad si odgovorite na ova pitanja. Sebi, ne meni. Ja znam odgovore.

Pretpostavimo da želite da vaša kćerkica, vaše čedo, vaše sve, najvaše, svrši u jebačini.

Šta će joj ponuditi vršnjak. Nestrpljiv, neuk. Napoljen do neba, svršit će u trenu. Cura i tako uske pice, bacit ce ga u orbitu za sekundu. "Starac" koji osim što zna kako, osim šta ima strpljenja, otežano svšava. Uskost ce doživjeti kao spas. Dakle, prednost na strani starca.

Polgledajmo sad mladog jebača i ozbiljnu finu damicu.Može mama biti. Ona zna. Ona vodi igru. Usmjerava. Ako treba i za uho ce povući. Ima
razradjenu mašinu čije će prostranstvo amortizirati brzinu i nestrpljenje momčića. Dakle i u ovom slučaju imamo prednost na strani ozbiljne dame.

Dakle, ako vašem dijetetu ne želite užitke u jebu, ako ne želite da vaše dijete svršava, onda mu poželite vršnjaka.

Ajmo dalje!
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!

Zadnje uređivanje DEBELKURAC : 23.04.2009. at 20:21.
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom