Pogledaj jedan post
Old 03.01.2009., 06:51   #91
Quote:
Dubravka20 kaže: Pogledaj post
Ja ti to iz iskustva 6 mjeseci,ne znam možda neko dobi i prije,a hvala ti Bože da je i tada,je li čudo kakvo nam je zdravstvo?.....
Evo sam napokon otkrio pravu stranicu, ali sa začuđujuče malo problema! Ili svi sve znaju (sic!) ili malo tko krene u samostalno vođenje knjiga? Ja sam (ing. strojarstva!) krenuo u vođenje i firme i knjiga, pa sam cca 5 godina lupao glavom o stol koliko je tu bilo za mene nerješivih problema! Ipak, nakon toga slijedećih 10 godina ide nekako, ali uvijek ima onih škakljivih pitanja koja vrijedi ovdje raspraviti.

Ali, kvotao sam ovo o refundaciji od strane HZZO, interesantno je da na TV u emisiji o HZZO o svemu raspraviše, ministar Milinović se glupavo smješka na sve, ali NITKO mu ne nabija na nos 6-7 mjesečne dugove za refundaciju O.D. radnika na bolovanju!! A kada se radi o 4-5.000 kn puta 6 mjeseci, onda taj iznos pomalo drma cijelu (malu) firmu!! Jednostavno bi to dobro došlo za nabavu robe.

U svemu tome iritiraju odgovori "glasnogovornice" min.fin. i sličnih (ona je proslijedila moje pitanja..ha!!!) kao i činjenica da oni meni duguju puno, ali o prijeboju nema ni zbora - plati svaki mjesec doprinos za HZZO ili... zna se! Oderat ćemo te kamatom!

To me frustrira, zato ovu državu sve više gledam kao neprijateljsko okruženje, zemlju raznih ministarskih mediokriteta (da ne bole njihovi glupi potezi onda bih im se smijao) nikakve pomoći nema, a deranja sve više...
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom