Pogledaj jedan post
Old 15.09.2009., 21:32   #94
evo me.. taman kad sam napisala zadnji post crko mi je net

evo price.. ja i dalje ne znam koji k je to bio.. slikala sam
ehh sad zašto nismo zatvorili vrata kupaone? zato što je užasno mala i nemas se di pomaknut a da nes skoci na nas dvoje nisam htjela.
ugl. dečko je sa drškom metle prošao iza vešmašine. to čudo je izvirilo ja sam ga vidla (sjedeci na krevetu da me slucajno ne dotakne ) ..nakon što je on njega drugi put sa metlom pokušao istjerati miš ili štakor (vi ćete prosuditi kada kasnije stavim fotku) živina je izletjela i kroz vrata do uletjela u sobu. srećom otišao je iza ormara a ne na balkon. zatim smo svo ljepilo postavili kod ormara na izlaze. dragi je metlom tjerao ga van. zamislite scenu.. ja stojim u tenisicama na krevetu sa reketom za badminton , dečko ga tjera štapom van a ja sam ga trebala udarit

životinja izleti van, ja se prepadnem jer je trčala prema meni misleci da će skočit na krevet. ja skacem s kreveta, a živina odlazi pod krevet. kad sam skuzila da je ipak otisao pod krevet ja opet skacem na krevet

srećom za nas uspio se u trku zakeljit za karton i odtrčkarat pod krevet. kako se počeo micati tako se sve više ljepio.. gurnuli smo mu i drugi karton pa se i na njega zakeljio. na kraju smo ga stavili u vrecicu (ok, priznajem ja sam otišla u drugu sobu, stavila ruke na uši i vikala la la la da ne cujem cvilez) te ga je dečko odfurao ispred zgrade i skratio mu muke ciglom

zaista ga je bilo tuzno gledati zaljepljenog koliko god bio štetocina.. ovu sliku koju je lindy stavila tako nekako mi se cini da je izgledao. ja nazalost fotku njega nemrem gledat jer mi dode zao

ja sam uvjerena da je štakor ali nisam sigurna pa molim procjenu

drugi dan sam otišla po otrov za štakore i postavila u wc.. naravno nakon sto sam cijeli stan očistila i dezinficirala

slika stize malo kasnije jer nije kod mene

i da, ona humana mišolovka je za njega bila premala
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom