Pogledaj jedan post
Old 26.08.2010., 08:00   #96
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da bih jos izigravala cistacicu kakva sam jer bi mi bilo

Ono: dajte mi kantu,rukavice i malo sanitara..i koju pelenu za medjunozje
Da koju pelenu, meni ni tvornica pelena nebi pomogla da zaustavi curenje vode!

Quote:
KIKA5 kaže: Pogledaj post
ja sam ležala navečer u krevetu i taman se spremala spavati-pričam nešto s mm i osjetim nešto malo mokro ali sam mislila da je iscjedak.aha. dignem se iz kreveta i samo mi se počelo izljevati niz noge...nije prestalo ni dok sam se spremala,ni u autu,ni u hitnoj u bolnici,a ni u predrađaoni kod pregleda-još je i doktorica iskomentirala koliko vode imam...
Mi smo gledali film i htjela sam se okrenuti na drugu stranu kad sam čula puk i onda sam osjetila neš toplo među nogama, odmah sam znala, brzo sam ustala i otišla u kupaonicu, dok sam sjedila na wc i čekala da iscuri sam razmišljala kak nisam spremila torbu za bolnicu i reko, sad ću to na brzinu i počelo se smirivati pa sam krenila do ormara po gaćice, čim sam se ustala opet je počelo lijevati, muž mi je donio gaćice i razmišljam, malo će se smiriti pa ću staviti always noćni i mogu spremati, naravno ustala sam i sve je bilo puno vode, onda sam sjela opet na wc i čekala kojih 15-20 min, tek na kraju sam stavila ručnik, obukla neš na brzinu i krenila u bolnicu. Muž je u međuvremenu popakirao stvari! Inače rekli su mi da voda curi sve do kraja, svaki put kad sam negdje bila tamo kod njih na pregledu sve sam im smočila! Čak sam napunila 2 plahte dok sam hodala po predrađaoni!

Quote:
sonea kaže: Pogledaj post
zaboravih da napisem iskustvo moje majke

njoj je pukao vodenjak u pola noci,kao i vecina trudnica nikako nije mogla spavati pred kraj trudnoce pa je citala a tata spavao pored nje i odjednom POP, mama kaze da je to tako puklo da se tata probudio i pitao:"jesi rekla nesto?"
Hehehe, ovak je meni puklo, baš se čulo!
__________________
04.06.2010 stigla naša princeza
jaca99 is offline  
Odgovori s citatom