Pogledaj jedan post
Old 12.11.2010., 00:23   #93
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Pričam o statistici,Kina je i dalje prilično siromašna država,imaju gradove kao svemirski brod,ali sela su jako siromašna.

OK,bio sam samo po Europi i mjesec danas u SAD-u,nikad u Kini,ali ne možeš mi pokazivati slike tih velegradova,a statistika govori drugo za sela
Onda sigurno znas da i u SAD-u su gradovi svemirski a sela siromasna (tipicno tradicijsko selo kakvo poznajemo iz Euro-Azijskih civilizacija zapravo u SAD ne postoji, to je selo samo po izostanku urbanih obiljezja). Jesi li ikad posjetio deltu Mississipija ili vrleti Appalachiana? Afganistan je civilizacija u usporedbi sa tim mjestima.
Al ako ti je promakla poanta-radi se o tvojim predrasudama (zaostalost, robovska radna snaga i slicne gluposti).

A inace Kina je ove godine postala drugo gospodarstvo svijeta, pa ako ti mislis da je biti drugi na svijetu u 21. stoljecu pickin dim...


Ne znam odakle antikineski sentimenti u Hrvatskoj. Sto je Kina Hrvatskoj ikada nazao ucinila? (pitanje je retoricko i parafraza slicnog pitanja sa druge teme)
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!

Zadnje uređivanje Halo Effect : 12.11.2010. at 00:28.
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom