Pogledaj jedan post
Old 06.01.2013., 01:02   #5
pa radi se nešto i investira se nešto a ja baš volim te igračke . naravno ak se od njih ljepše živi .
eto sa opelom se poigram sa op com-om . vrhunska igračka za nikakve novce . za vv grupu ,seat audi ,škodu imam vcds , vas 5054 i ručni tester super vag k+can 4.8 ( s vag ,je baš opak alat . kak radi reprogram centrala airbaga netreba ni reć . uz km i sva kodiranja baš opak . ).. nekak mi je najdraži vcds . brži od vas-a a pregledniji od s vag-a . .na renaultu se igram sa renault clip-om . za psa grupu imam lexia v3 s time da peugeot radi sa peugeot planetom a citroen sa lexiom v . uz lexiu je obavezan modul za biper boxer nemo .. . ove elm - ove.ni ne brojim koje imam . za baš stare kante imam visu v1 . ni ne sjećam se kad sam ju koristil . za sve ono kaj mi treba dosta je i još koji univerzalac . od njih imam maxi diag eu 702 sa kompletnom eu usa fr i jp bazom . naravno meni najdraži univerzalac je x 431 dijagun od launch-a . sam uređaj radi sa većinom tvorničkog softvera pa su mogućnosti neizmjerne . granica tog uređaja je samo znanje onoga ko ga koristi . uz njega imaš tonu konektora i samo takav je uređaj za diagnostiku . vidim da ih je tokić počel sad uvozit .kaj se mene tiče danas su nezaobilazan alat svakog iole ozbiljnijeg servisa . samo čini mi se da to veselje nebu baš dugo trajalo . sve mi se čini da se sve opet zatvara i ide se na ruku proizvođača . puno toga se može odradit samo samo online sa matičnog servera ili štogod to bilo . dakle daju ti nešto što je zakonom obveza dati ali većina toga je zaključana i sve više se zaključava . normalno ,svako štiti sebe . npr fiat cit pug isl stalno dobivaj novi soft . tu su rješenja nekih problema koja postoje godinama . i kaj sad soft moš mjenjat samo kod njih ? manemoj . svako je kupio vozilo i softver je plaćen . zašto nedaju online free bazu softvera . sve je to plaćeno . a novim softom su samo popravili nešto što su prodali pokvareno . ma to je samo jedan od primjera . takvih ima bezbroj . trenutno nekim radionama takva situacija ne paše . nemaju rješenje za to i slabo rade . onima koji imaju soli u glavi takva situacija ide na ruku
kaj se mene tiče samo piši . mislim da dosta znam . na kraju krajeva stalno učim . otvoren sam za nova znanja pogotovo ak su korisna i free
__________________
Magia Posthuma

Zadnje uređivanje vampir001 : 06.01.2013. at 01:16.
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom