Pogledaj jedan post
Old 26.04.2013., 11:12   #3
Quote:
buditedobro kaže: Pogledaj post
Molim vas za pomoć. Kakva iskustva s odmaralištima Zagrebačkoga holdinga, odnosno Vladimira Nazora imate? Kakvi su uvjeti za djecu (higijenski, prehrambeni, sigurnost, plaže, aktivnosti...)? Kakvi za odgajatelje/voditelje? Naime prijavila sam se da se skrbim o djeci na moru. Neće mi biti teško raditi, nije mi problem ni šator u divljini, ali voljela bih odabrati odmaralište koje je primjereno i za moju mlađu kćer, koja ima 5,5 godina, i za mene. Naime, oni prihvaćaju da dijete ide sa mnom, no tada ne samo da nemam naknadu nego trebam za nju još i nadoplatiti. Pa ako je već tako, a nemam baš mnogo izbora za more, voljela bih da bude barem pristojno.
Hvala unaprijed.
Odmarailiste Crvenog Kriza u Novom Vinodolskom je super uredjeno, plaza je primjerena djeci (petogodisnjakinji sasvim ok).
sobe su visekrevetne, mislim da su svugdje kreveti na kat.

jedino, nisam sigurna, ako ces raditi kako voditelj tamo, kolko ces se zaista moci posvetiti svom djetetu i zaista ju paziti, obzirom da preko Vladimira Nazora idu djeca preko CZSS (obitelji koji su u tretmanu), a u taj Dom, istovremeno na ljetovanja, najcesce idu i djeca iz domova soc.skrbi iz raznih djelova RH i realno, moze se dogoditi da na jednom prostoru bude puno "zahtjevne djece".
zapravo, mislim da je posao voditelja tih organiziranih ljetovanja jako jako zahtjevan, jer ne znas kakvu grupu djece ces "dobiti".

ne kuzim sto trebas platiti?
HOces ti dobiti naknadu za to vodjenje grupe ili to onda kompenziras njenim smjestajem?
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom