Pogledaj jedan post
Old 15.10.2013., 20:13   #5
Quote:
Sepulchrave kaže: Pogledaj post
Mislim da nisi od velike pomoći autoru teme. To što ti opisuješ je nekakva mistična karizma autoriteta. Nema veze s fizičkom pojavom – učenici znaju da ih ne smiješ tući pa sve da imaš 120 kg na 190 cm visine; ne vidim zašto bi se takvog nastavnika više bojali od sitnog i slabašnog. Ja uz svo svoje znanje o predmetu koji predajem nisam uspijevao zračiti karizmom pa sam morao pribjegavati metodama iz literature.

Aj ti nabaci neke tipične situacije i kako ih rješavaš pa te autor možda može kopirati.
eo....na primjer.....meni osobno jako smeta kad ja pričam da mi se netko došaptava, šuška, priča......kad se netko i usudi.....ja trenutno zašutim....jednostavno prestanem usred riječi ono šta sam govorila.....i isti tren prestane i došaptavanje i šuškanje.....zašto???.....e pa ne znam da me ubiješ....

sad sam opet dobila razredništvo prvih razreda.....oni šta su otišli lani....u 4 godine....možda sam sve zajedno 3 puta zagalamila na njih.....a ta 3 puta su oči iskolačili od straha.....sve drugo smo rješavali na tiho.....ta 3 puta su pretjerali.....ne meni....čini mi se da su radili probleme drugim nastavnicima pa sam ja morala intervenirati....

ovi novi šta su došli su nemogući...svi se žale na njih....na kraju 1. tjedna mi je došlo da im zavrnem vratom ko pilićima.....i onda je počeo teror.....s moje strane, naravno....što sa ispitivanjima, što sa zadaćama....što sa sve tišim i tišim predavanjima.....i onda traženjem da ponove šta sam rekla....ovo je sad sredina 10. mjeseca.....muha se čuje u razredu....svi oni imaju svoju mjeru....
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom